אודות החברה

 

 
 
חברת טכנו בורג הוקמה בשנת 1988 ומשמשת כמוקד עליה לרגל עבור לקוחות פרטיים ולקוחות עסקיים אשר זקוקים לפתרונות בתחום הבנייה, התעשייה, הרכב והייצור.
מיום פעילות החברה הממוקמת באזור תעשייה חולון מוצאים לקוחות מענה לצרכים שלהם לאור המגוון הרחב של סוגי הברגים, כלי עבודה וכלי חיתוך הדרושים לביצוע עבודות שונות.
 
רשימת מלאי חלקית של טכנו בורג:
מגוון רחב של אומים, דיסקיות
מוטות הברגה
כלי עבודה לייצור ותעשייה
קטרים
מברגים
פטישונים
משחזות
כלי עבודה למוסכים
עגלות משא
עגלות משטחים
ציוד נלווה לכל עבודה ופרויקט

מותגים ואחריות
טכנו בורג מייבאת ארצה מדרום מזרח אסיה ברגים וכלים שונים. לצד הייבוא ארצה, מעודדת החברה מכירה של ייצור כחול לבן מקומי ומציעה מגוון רחב של כלי עבודה, המותאמים לצרכי עבודה משתנים.
אחריות על הכלים השונים, הברגים, כלי עבודה השונים היא בהתאם להנחיות היצרן. האחריות של טכנו בורג כלפי לקוחותיה היא בחירת היצרנים השונים על פי איכות המוצרים, האחריות והשירות.
צוות מקצועי
טכנו בורג מעסיקה צוות ותיק ומקצועי אשר יכול לסייע בחיפוש אחר פתרונות מקצועיים עבור תהליכי עבודה משתנים. הדרכה מקצועית, הבנת צרכי לקוחות הם החלק העיקרי במערכת היחסים רבת השנים שפתחה החברה עם ציבור לקוחותיה.
לקוחות טכנו בורג
מיום הקמת החברה, מקיימת החברה יחסים ארוכי טווח עם מגוון רחב של לקוחות עסקיים ופרטיים מתחומים וענפים שונים. 
לאורך השנים ומתוך הבנת צרכי הלקוחות, הוגדל המגוון והאפשרויות על מנת לתת מענה לצרכים המשתנים. החשיפה ללקוחות רבים, מאפשרת לנו להציע שיתופי פעולה בין בעלי מקצוע מתחומים שונים אשר יכולים להציע פתרון כולל.
מה היתרון של טכנו בורג?
לכל אתגר מקצועי יש מענה מידי. המגוון הרחב של סוגי הברגים, הכלים שעומדים לרשות לקוחות החברה, משרים ביטחון ואמינות שבכל שלב בתהליך העבודה, יינתן מענה על ידי החברה והצוות המקצועי.

טכנו בורג – פתרונות וכלים לאנשים עובדים
קישורים
צור קשר
החשבון שלי
יצירת קשר
אימג'קום - בניית אתרים - קידום אתרים